İş Değişikliği

2002 – 2005 yılları arasında Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde, 2005 – 2011 yılları arasında da Eğitim Fakültesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü’nde (BÖTE) yürütmekte olduğum görevlerimden 28 Şubat 2011 tarihi itibariyle ayrılıyorum.

Geriye dönüp baktığımda 1997 yılında başladığım iş hayatımda önemli bir süreyi (9 yıl) Başkent Üniversitesi’nde geçirdiğimi görüyorum. Akademisyen ve yönetici olarak görev yaptığım BÖTE’de hem eğitim bilimleri alanında kendimi geliştirme fırsatı bulduğumu, hem de uzaktan eğitim ve e-öğrenme alanlarında uygulamalar yapma şansı bulduğumu söyleyebilirim. Yeri gelmişken 9 yıllık süre boyunca birlikte çalışma fırsatı bulduğum tüm mesai arkadaşlarıma (yönetici, akademik ve idari) destekleri için teşekkür ediyorum.

1 Mart 2011’den itibaren yeni görevim “Uzaktan Eğitim Koordinatörlüğü”‘ne Atılım Üniversitesi‘nde başlıyorum. Tüm enerjimi ve bilgi birikimimi uzaktan eğitim ve e-öğrenme ile ilgili çalışmalara aktarma şansı bulacağımı düşündüğüm bu yeni görevde yönetim alanındaki tecrübelerimi de arttıracağım kuşkusuz.

Bu yeni dönemin keyifli bir sürecin başlangıcı olması dileğiyle…

İş Değişikliği” için 2 yorum

Kendininkini ekle

  1. Sevgili hocam yeni işinizin size bol şans ve mutluluk getirmesini dilerim. Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle. Yeni paylaşım ve deneyimlerinizi bekliyorum.

  2. Orçun’um, yolun açık olsun deme gereği duymuyorum çünkü sen zaten yolu açan birisin. Asıl bundan sonra geride kalan bizlere kolay gelsin. 2008’den beri seninle çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Umarım bundan sonra da yollarımız çok ayrı gitmez. Kendi adıma tüm destek, paylaşım ve muhabet için çok teşekkür ediyorum. Koridor golfündeki ekolünü de unutmak imkansız. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑