İş Değişikliği

Belirli aralıklarla bu günlükten “İş Değişikliği” başlıklı yazılar yayınlıyorum 😉 Bir öncekini yaklaşık 2,5 yıl önce yazmışım. Ondan önce ise iş değişikliği yaklaşık 9 yıl önce. 4-5 yılda bir iş değiştirmek çalışanı diri tutar diye okumuştum; bu bağlamda son 10-11 yılda 2 iş değişikliği ile standardı tutturmuş sayılırım.

2011 Mart ayından itibaren Atılım Üniversitesi’nde Uzaktan Eğitim Koordinatörü ve Eğitim Teknolojileri ve Pedagojisi Ofisi Müdürü olarak görev yaptım. Yaklaşık 2,5 yıllık süre boyunca üniversitenin uzaktan ve örgün eğitimi için faydalı bir çok çalışma ortaya koyduğumu düşünüyorum. Takdir elbette hizmeti alanlarda ve üst düzey yöneticilerde.

Atılım Üniversitesi daha önce Başkent Üniversitesinde yaşamış olduğum “Vakıf Üniversitesi” tecrübesini pekiştirdi. Vakıf Üniversitelerinde çalışmayı düşünen kişilere danışmanlık yapabilecek birikimi sağladığımı düşünüyorum.

Her yeni işyeri size yeni bir iş ağı sağlıyor. Çok değerli insanlar ile çalışma şansınız oluyor. Birim yöneticilerimizden Provost Prof. Dr. Hasan U. Akay’a bu vesile ile bir kez daha saygılarımı sunmak istiyorum. Bir “bilim insanı” nasıl olmalı bana bir kez daha gösterdi. Ayrıca aşağıda ismini sıraladığım ofis arkadaşlarıma da bana tahammül ettikleri için teşekkür ediyorum:

  • Miray Yılmaz,
  • Ebru Çolakoğlu,
  • Hüseyin Dölen,
  • Sefa Aksakallı ve
  • Fatih Köroğlu.

İsmini sayamadığım (tüm bilgi işlem personeli ve rektörlük çalışanları) ama nazıma çeken herkese de ayrıca teşekkürler 😉

Eylül 2013 ile birlikte lisans derecemi de almış olduğum ve bağlarımın hiçbir zaman kopmadığı Hacettepe Üniversitesi, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nde akademik çalışmalarıma devam edeceğim. Böylece aile geleneğimiz olan “kamu personeli” modelini de deneme şansım olacak.

Yeni iş ağlarında görüşmek dileğiyle…

İş Değişikliği” için 5 yorum

Kendininkini ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑