DevFest İstanbul’13

devfest_logo

Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan DevFest İstanbul’13 etkinliğinde yazılım geliştiricilerini, öğrencileri ve iş dünyasını, 2 Kasım 2013 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde, bir araya getiriyor.

DevFest, 2011’e kadar Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslardan oluşmaktaydı. Google, 2011’den itibaren bu konferansların organizasyonunu GDG’lere (Google Developer Group) bırakmış ve her türlü desteği vererek konferanslarda yer almıştır.

DevFest İstanbul’13, GDG İstanbul, İTÜ IEEE Öğrenci Kolu, GDG Ankara, GDG Eskişehir ve GDG Konya işbirliğiyle Türkiye’de düzenlenen ilk DevFest olma özelliği taşıryor. Organizasyonun amacı, aktif olarak yazılım geliştirme sektöründe çalışan, farklı yazılım platformlarını kullanan ve teknolojik gelişmelerle ilgi duyan insanları DevFest İstanbul’13 de buluşturmak ve paylaşım sağlamak.

Oturumlar üç ana başlıkta toplanıyor:

  • Mobil Teknolojiler: Android, Windows Phone, IOS, BlackBerry, Push Notifications, Unity3D, Gideros, Maps, Google Glass Entegrasyonu, HTML5 ile Mobil Geliştirme
  • Web Teknolojileri: Dart, Angular JS, Cloudera, NodeJS, HTML 5,GO
  • Backend:Cloud Computing, NodeJS, Mongo DB, Cloudera, Big Data, NoSql, Go

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: http://devfesttr.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑