Web 2.0 Teknolojileri ve Uygulamaları Çalıştayı

Eylül ayında sevgili hocam Yaşar Tonta ile Bükreş, Romanya’da katıldığımız çalıştayın bir benzerini 4 Aralık 2009, Cuma günü saat 09:00’da Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsünde gerçekleştiriyoruz. Kadim dostum Umut Al‘da değerli katkıları ile çalıştayı zenginleştirecek.

Çalıştay ile ilgili ayrıntılı bilgiye calistay.bilgiyonetimi.net adresinden erişebilirsiniz.

Sınırlı katılımcıyı kabul edebildiğimiz çalıştay AdobeACADEMIC tarafından sağlanan altyapı desteği ile eşzamanlı olarak İnternet üzerinden de yayınlacak. Canlı yayın ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

http://calistay.bilgiyonetimi.net/canli 

Web 2.0 Teknolojileri ve Uygulamaları Çalıştayı” için 2 yorum

Kendininkini ekle

  1. Bu çalışmayı başlatanların ve yürütenlerin emeğine, çabasına saygı duyuyorum. Çalıştaya zevkle katılacağım. Bu nedenle elektronik ortamda izlemekten mahrum kalacağım:)

    Çalıştayın bir boşluğu dolduracağından eminim. Bazan elimzideki cep telefonunun yeteneklerini bile tam performansla kullanamıyoruz. Bilinçli kullanma alışkanlığı elde etmediğimizden kaynaklanıyor bu durum. Belki bu cep telefonlarını bilinçli olarak öğrenip kullanırsak cep telefonu seçimimiz de değişir. Boşa zaman, para harcamamış oluruz. Bu nedenledir ki Internet kullanımında oluşması muhtemel hatta oluşmuş bir kargaşayı önleyebilme yolunda önemli bir adım olacak bu çalıştay. Bu tür çalışmaların yaygınlaşmasını ve daha çok kişiye ulaştırılmasını temenni ediyorum.

    Tekrar teşekkür eder, böylesi çalışmaların devamını beklerim. Sevgi ve saygılarımla…
    Erol Olcay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑