Solve For X Türkiye

Herhangi bir probleme ürettiğiniz çözümün global bir probleme ışık tutacağını düşünüyorsanız projenizi hayata geçirmek için doğru yerdesiniz!

Solve For X, dünyanın gelişimine olumlu etki yaratacak yada bir sorununa çözüm olacak projelerin tartışıldığı etkinliğin adıdır. Etkinlik, Moonshot adıyla nitelendirilen çarpıcı fikirlere sahip öncüleri bulma amacı taşıyan Google’ın global bir girişimidir. Her moonshot, büyük/global bir problemi ele almaktadır ve bu probleme çığır açan bir teknoloji kullanılarak kökten çözüm bulma niteliği taşımaktadır.

Projeniz, henüz hayata geçmemiş veya prototip aşamasında olabilir ya da projeniz hayata geçmiş olabilir ama kaynak yetersizliğinden dolayı çözümünüzü global platforma taşıyamamış olabilirsiniz. Etkinliğimizin amacı bunu hayata geçirerek çözümü tüm insanlığa sunabilmeyi amaçlamaktır.

Solve For X etkinliğinin Türkiye ayağını 10 Ocak 2015’de Bilkent Cyberpark’da GDG (Google Developer Group) grupları olarak düzenliyoruz.Çarpıcı bir fikriniz varsa sunmak, paylaşmak ve geliştirmek için bir fırsat olabilecek etkinliğimize bekliyoruz!

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: http://solveforx.gdgankara.org

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑