Android Geliştirici Günleri 2014

20140512-150741.jpg

Android Geliştirici Günleri‘nde (AGG / ADD) son dönemece girdik. Hazırlıklarına neredeyse bir önceki AGG’den hemen sonra Google Developer Group, Ankara (GDG Ankara) olarak başladığımız etkinliğe bu yıl da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi 16-17 Mayıs 2014 tarihleri arasında ev sahipliği yapacak.

Android Geliştici Günleri Hakkında

AGG, dünyaya ve Türkiye’ye değer katmak amacıyla bir araya gelen teknolojiye ilgi duyan öğrenci ve farklı mesleklerden kişilerin birlikte düzenlediği bir konferanstır. Farklı ülkelerden teknoloji gruplarının tamamen gönüllü olarak ortak bir amaç için bir araya gelip uluslararası bir organizasyona imza atabileceğini göstermektedir.

Android Geliştici Günleri’nde Neler Yapabilirsiniz?

Dünyaya ve Türkiye’ye değer katmak amacıyla, teknoloji gruplarının birlikte hazırladığı Android Geliştirici Günlerinde; Google Gözlüğünü (Google Glass) deneyebilir, 64 farklı oturuma katılabilir, kod yazarak yarışabilir, bilişim sektörüne yön veren firmaların standlarına uğrayabilir, farklı insanlarla tanışarak çevrenizi genişletebilir, teknolojik oyunlar oynayabilirsiniz.

Konferansın Ana Sponsorları

  • Google (Platin)
  • PayPal & Sony (Altın)
  • HTC, Nokia, Alcatel, Turkcell GY & OBSS (Gümüş)

Ücretsiz Katılım

Katılımın ücretsiz olduğu konferans, açılış konuşmasıyla başlayacak ve iki gün boyunca dört farklı salonda toplam 64 oturumla devam edecek. 30 yabancı konuşmacının yer aldığı etkinlikte Juhani Lehtimak, Stephan Janssen, Mark Allison, Abhisek Devkota, Al Sutton gibi isimler de sunum yapacak. Katılmak için bu bağlantıdan kayıt olmanız yeterli.

Mobil Hackathon ve indir.com Mobile Uygulama Yarışması Ödül Töreni

Etkinlik kapsamında bir de Mobil Hackathon gerçekleşecek. 16 Mayıs Cuma günü 13:30 da başlayacak ve 17 Mayıs Cumartesi günü 13:30 ‘da son bulacak olan yarışmada, Geliştiriciler 24 saat aralıksız kod yazarak yarışacaklar. Ayrıca indir.com Mobil Uygulama Ödülleri yarışmasının ödül töreni ve Programlama Çocuk Oyuncağı etkinliğinin uygulamalı oturumlarından biri de AGG’de yapılacak.

Etkinlikte görüşmek üzere 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑