Sivil Hareket: 2021 ve Ötesi Dijital Forumu

Sivil Düşün tarafından bu sene çevrimiçi olarak düzenlenen forum 3-4-5 Mayıs 2021 tarihleri arasında dünyanın birçok farklı bölgesinden aktivistleri ağırlayacak ve fikir alış-verişinde bulunmalarına imkan verecek.

Forumda neler var?

Cesur, yaratıcı, ilham dolu, yenilikçi değişim hikayeleri
Sivil hareket değişime nasıl bir güç ve yön katabilir? Sivil toplum, bilgi kirliliği çağında yurttaşlara nasıl destek olabilir? Doğru bilgiyi, dijital dönüşümden destek alarak nasıl kovalar ve üretiriz? Sanatı, teknolojiyi, toplumu, söylem, politika ve hesap verebilirliği değişim için araç edenlerden nasıl ilham alırız? Londra, Berlin, Amsterdam’dan; Minnesota, Virginia, Lagos, İstanbul, İzmir ve Ankara’ya konuşmacılarımızla yeni yollar ve sözlerin peşine düşüyoruz.

Atölyeler

Forumda bir arada deneyimlemenin fırsatları çok! Gündüz atölyelerinde yeni bilgiler edin, akşam atölyelerinde eğlenerek beceri kazan!

Sosyal alan

Bu forum sana fiziksel ortamda bir araya gelmenin pek çok imkanını sunuyor. Ortak ilgi ve amaçlara sahip olduğun yeni insanlarla tanışıp sohbet et, fikir ve deneyimleri paylaş!

Keşif alanı

Okumak, izlemek ve dinlemek için yeni kaynakları keşfet! Bunlarla dilersen forum alanında vakit geçir, dilersen hepsini sanal çantana atıp daha sonra incele.

Fuar alanı

Geleneksel Sivil Düşün Forumu bu yıl dijitalde. Ama ortam alıştığımız gibi.Sivil toplumun Sivil Hareket Fuarında kurdukları dijital sergileri gez, hangi hak alanlarda nasıl çalışmalar yapılıyor, haberdar ol!

Forum önümüzdeki 1 ay daha https://forum.sivildusun.net/ adresinde ziyarete açık olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress gururla sunar | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Yukarı ↑